Hledáte spolehlivou stavební firmu, která Vám zajistí kompletní stavbu rodinného domu na klíč, rekonstrukci nebo výstavbu průmyslových hal či skladových areálů a logistických center? Pak je stavební firma Šandera z Českých Budějovic Vaší správnou volbou. Stavební firma Šandera CB s. r. o. navazuje na tradici kvalitní a rychlé stavební výroby, která funguje již od roku 1996, kdy pan Karel Šandera začal působit na trhu v oblasti stavebních prací a služeb jako fyzická osoba. V průběhu času a s rozvojem firmy došlo k transformaci firmy a převedení na osobu právnickou - společnost s ručením omezeným. Za dobu své činnosti se podařilo úspěšně realizovat mnoho zakázek, z oblasti stavební výroby specializované především na rodinné domy, bytové domy a průmyslové haly. Realizace staveb je prováděna kvalifikovanými a zkušenými zaměstnanci, dodávky a subdodávky jsou zajišťovány spolehlivými a prověřenými partnery. Pro svou hlavní činnost - „provádění staveb, jejich změn a odstraňování" - má společnost od roku 2009 zaveden a uplatňován systém managementu kvality dle norem ČSN EN ISO 9001:2009. V průběhu roku 2011 byl tento systém rozšířen o požadavky norem ČSN EN ISO 14001:2005 a ČSN OHSAS 18001:2008.   Poskytované...

Profil

Hledáte spolehlivou stavební firmu, která Vám zajistí kompletní stavbu rodinného domu na klíč, rekonstrukci nebo výstavbu průmyslových hal či skladových areálů a logistických center? Pak je stavební firma Šandera z Českých Budějovic Vaší správnou volbou.


Stavební firma Šandera CB s. r. o. navazuje na tradici kvalitní a rychlé stavební výroby, která funguje již od roku 1996, kdy pan Karel Šandera začal působit na trhu v oblasti stavebních prací a služeb jako fyzická osoba. V průběhu času a s rozvojem firmy došlo k transformaci firmy a převedení na osobu právnickou - společnost s ručením omezeným. Za dobu své činnosti se podařilo úspěšně realizovat mnoho zakázek, z oblasti stavební výroby specializované především na rodinné domy, bytové domy a průmyslové haly. Realizace staveb je prováděna kvalifikovanými a zkušenými zaměstnanci, dodávky a subdodávky jsou zajišťovány spolehlivými a prověřenými partnery.

Pro svou hlavní činnost - „provádění staveb, jejich změn a odstraňování" - má společnost od roku 2009 zaveden a uplatňován systém managementu kvality dle norem ČSN EN ISO 9001:2009. V průběhu roku 2011 byl tento systém rozšířen o požadavky norem ČSN EN ISO 14001:2005 a ČSN OHSAS 18001:2008.

 

Poskytované služby:

 • kompletní stavební program pro výstavbu rodinných domů
 • výstavba moderních bytových domů
 • výstavba průmyslových hal, výrobních a skladových areálů a logistických center na klíč

Zajišťujeme:

 • inženýring
 • projektová dokumentace
 • kalkulace staveb
 • zemní práce
 • kompletní zednické práce
 • rekonstrukce
 • zateplování
 • povrchové úpravy
 • přeprava materiálu

 

Obchodní jméno společnosti: Šandera CB s. r. o. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Českých Budějovicích,oddíl C, vložka 18256.

Sídlo společnosti: Včelná, tř. 5. Května 490, PSČ 373 82

Statutární orgán – jednatel: Karel Šandera

IČO: 281 18 201

DIČ: CZ28118201

img_obr1.jpg img_obr2.jpg img_obr3.jpg img_obr4.jpg
banner
K bazénu

B. Smetany 2773/36

370 01 České Budějovice

tel.: 602 379 410

email: sandera@sandera.cz

© 2012 http://www.sandera.cz/ | powered by NexGen IT
!Star verze prohlee

Pouvte starou verzi prohlee Internet Explorer pro kter nen tento web pln optimalizovan. Stahnte a nainstalujte si prosm zde nejnovj verzi